UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Moje wymarzone drzewko

Elbląg, Wymarzone drzewko - drzewko Bonsai
Wymarzone drzewko - drzewko Bonsai (fot. Światowid)

Centrum kultury Światowid oraz Elbląski Klub Bonsai zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Moje wymarzone drzewko". Prace należy przysyłać do 24 lutego.

Konkurs plastyczny „Moje wymarzone drzewko" realizowany będzie w ramach III Elbląskiej Wystawy Bonsai, która rozpocznie się 28 lutego, a zakończy 1 marca.
     
     Adresaci konkursu
     Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży. Rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych: pierwsza kategoria obejmuje dzieci do lat 6; druga uczniów szkół podstawowych, trzecia zaś młodzież ze szkół gimnazjalnych
     
     Tematyka
     Temat konkursu to „Moje wymarzone drzewko". Prace mogą być wykonane dowolną
     techniką.
     
     Termin nadsyłania prac
     Podpisane prace (imię i nazwisko, adres, kategoria wiekowa), należy przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do 24 lutego 2009 na adres: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
     Nadesłane prace oceniać będzie komisja konkursowa. O nagrodach uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie. Organizator zastrzega, że nagrodzone dzieła nie będą zwracanie ich autorom, pozostałe prace będzie można odebrać do końca marca 2009 roku.
     
     Wręczenie nagród
     Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę, 1 marca o godz. 10 w holu głównym Światowida. Następnie Vaclav Novak, prezes Czeskiej Asocjacji Bonsai zaprezentuje sztukę formowania drzewek Bonsai.
     - Tego dnia od godz. 10 w Światowidzie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w płatnych warsztatach formowania drzewek Bonsai, które poprowadzi Marek Gajda, prezes Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuki Bonsai „Tanuki" – zapowiada Monika Stando ze Światowida. - Cena promocyjna warsztatów to 100 złotych.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama