UWAGA!

Muzyczny weekend u Sąsiadów

Elbląg, Muzyczny weekend u Sąsiadów

W czwartek (16 października) o godz. 20 Sąsiedzi zapraszają na akustyczne granie z Gracjanem Kalandykiem w roli głównej. W piątek natomiast odbędzie się Biesiada Szantowa z Markiem Płońskim, a na sobotę zaplanowano mocne uderzenie w wykonaniu dwóch kapel: Messter oraz Manipulation.

Akustyczne granie to coś, co nie wybacza błędów dlatego tak grają tylko najlepsi. Tego wieczoru zapraszamy Wszystkich do stworzenia niezwykłego klimatu muzycznego.
       Już teraz mamy potwierdzone 2 występy: Dominik Majewski oraz występ wieczoru, czyli Gracjan Kalandyk z Mieszkiem Rejmakiem przy udziale instrumentu Kahon na którym zagra Kamil Maliszewski.Czwórka elblążan, wszyscy utalentowani muzycznie.
       Czekamy również na Was. Tego wieczoru chcielibyśmy stworzyć niezwykły wieczór akustyczny dlatego jeśli chcesz, zgłoś się i zagraj w Pubie Sąsiedzi. Czekamy na Ciebie.
       Na zakończenie wieczoru wystąpi Gracjana Kalandyk, który obecnie podbija serca jurorów w programie The Voice Of Poland. Za nim udane występy w X Factor i dlatego wspólnie z Mieszkiem postanowili zagrać dla naszej elbląskiej publiczności. Być może to jeden z ostatnich koncertów Gracjana przed wielką karierą muzyczną, dlatego warto posłuchać go właśnie tego dnia.
       Zapraszamy 16 października o godz. 20.
       Wstęp jedyne 10 zł.
      
       Wszelkie informacje o koncertach i wydarzeniach u Sąsiadów dostępne na FB
       W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was również piątkowe i sobotnie spotkania muzyczne.
       W piątek Biesiada Szantowa wraz z Markiem Płońskim, a w sobotę mocne uderzenie w wykonaniu dwóch kapel: elbląskiego Messter oraz giżyckiego Manipulation.
      

       ---informacja płatna---

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama