UWAGA!

Muzykoopowiastki Ani Brody w Bulaju

 Elbląg, Muzykoopowiastki Ani Brody w Bulaju

Zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunami na wyjątkowe, muzyczne spotkanie z Anią Brodą, stworzone na motywach baśni „Kwiat paproci”, które odbędzie się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 12 w Bibliotece Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej.

Ania Broda tworzy swoje opowiastki na bazie muzyki tradycyjnej oraz lokalnych legend i baśni z elementami interakcji widza. Podczas spotkania w Bulaju opowie za pomocą dźwięku i słowa baśń o kwiecie paproci na podstawie książki Marii Niklewiczowej pt. „Bajarka Opowiada”, doskonale znanej kolejnym pokoleniom Rodziców. To interaktywna propozycja dla najmłodszych i ich opiekunów, wypełniona melodyjnymi piosenkami oraz mądrym, pouczającym przekazem.

 

Ania Broda – śpiew, opowieść, cymbały, piano, kantele, lira korbowa. Jest autorką tekstów, kompozytorką, aranżerką. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Na polskim rynku muzycznym – wyjątkowa i magiczna.

 

Więcej informacji:

Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj

ul. Zamkowa 1

tel. (55) 625 60 23

Aleksandra Buła, dział komunikacji społecznej, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama