UWAGA!

Najnowsze posiedzenie rządu w „Światowidzie”

 
Elbląg, Najnowsze posiedzenie rządu w „Światowidzie”
fot. nadesłana

Nowy wice-premier? W „Światowidzie” już go mamy. Najbardziej rozpoznawalna marka polskiej sceny kabaretowej – Kabaret Moralnego Niepokoju - wystąpi 6 października w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” z nowym programem „Pora na suma”, w którym swoje kabaretowe zdolności zaprezentuje również Magdalena Stużyńska.

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących". Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter.
       Podczas występu będzie można zobaczyć m.in. próbę generalną spektaklu, podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie, przyjrzeć się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012, zwiedzić mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika, a także podsłuchać rozmowę stażystki z dyrektorem stacji radiowej. Nie zabraknie także posiedzenia rządu z nowym wice-premierem.
       Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe przeboje.
      
       Kabaret Moralnego Niepokoju w sali widowiskowo-sportowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w niedzielę, 6 października o godz. 17. Czas trwania programu: około 2 godziny. Cena biletu: 65 zł.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama