UWAGA!

Nareszcie weekend

Nareszcie weekend

Każdy z nas czekał na to przez pięć dłuuuugich, roboczych dni ... Nareszcie nadchodzi! Już za kilka godzin weekend. Radość, ale i dylemat - co zrobić z wolnym czasem? PortEl w każdy piątek przedstawia Czytelnikom możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia weekendu w Elblągu.

Według prognozy pogody dziś i w sobotę możliwy śnieg. W niedzielę z kolei pochmurno. Temperatura oscyluje w granicach od 1°C do -1°C. W najbliższych dniach prawdziwa zima raczej nie wróci, a w powietrzu daje się wyczuć zbliżające się przedwiośnie... Może zdecydujecie się wyruszyć na spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny? Zwłaszcza, że w weekend w sferze kulturalno-imprezowej dzieje się niewiele.
      
       W piątek 15 lutego Fundacja Dlaczego Pomagam zaprasza gorąco wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Charytatywny Bal Karnawałowy dla Dzieci. Warto wybrać się z dziećmi i przy okazji wspomóc fundację.
      
       W sobotę, 16 lutego o godz. 16 Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na wspólne zajęcia dzieci i ich rodziców w ramach nowego cyklu Mamo, tato zatańcz ze mną!  Wspaniała propozycja dla rodziców chcących spędzić aktywnie czas ze swoimi pociechami.
      
       Spragnionych dobrej muzyki zaprasza tradycyjnie w weekend Klub Mjazzga. W sobotę gościć będzie jeden z najciekawszych polskich zespołów ostatnich lat, znanych choćby z programu Mam Talent - Me Myself & I. W niedzielę natomiast do Mjazzgi przyjeżdżają tegoroczni laureaci Paszportu Polityki w kategorii "Muzyka rozrywkowa" - międzynarodowy skład Très.B z Misią Furtak.
      
       Możecie też wybrać się do teatru i zobaczyć: Dzieła wszystkie Szekspira w nieco skróconej wersji (dziś) oraz Skrzypka na dachu (każdego dnia weekendu). Jeśli wolicie kino - sprawdźcie u nas premiery nadchodzącego tygodnia. A kibice elbląskich drużyn u nas przeczytają jak zapowiada się sportowy weekend.
      
       Wiecie o jakieś wartościowej czy ciekawej imprezie, macie nietypowy pomysł na weekend? Piszcie, czekamy na wasze komentarze.
      

       Redakcja portElu życzy wszystkim Czytelnikom dobrze spędzonego weekendu.

      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...