UWAGA!

Nastrój i niezwykły temperament – koncert Ani Brody

 
Elbląg, Nastrój i niezwykły temperament – koncert Ani Brody
fot. Bartosz Busz

Wymyśla autorskie piosenki, kołysanki i inne miniatury muzyczne, a inspiruje ją poezja. Mowa o Anie Brodzie, która już w najbliższy czwartek wystąpi w CSE „Światowid”. Jej koncert odbędzie się pierwszego dnia Międzynarodowych Spotkań Artystycznych.

W czwartek, 23 listopada o godz. 19 w dużej sali kina „Światowid” wystąpi Ania Broda & Maciek Pruchniewicz, którzy wraz z Kubą Sojką, grającym na perkusji, przedstawią projekt muzyczny „Nova Energia”.
       - Inspiracją jest dla mnie piękna poezja, szczególnie ta nieobliczalna i zagadkowa, w której dźwięczą słowa – mówi artystka. – W muzyce szukam nastrojów, kolorów, tajemnic, a każda moja nowa płyta to oddzielna bajka.
       Artystka często używa cymbałów, pianina, dzwonków pentatonicznych, kalimby, drumli i liry korbowej nagrywając z zespołem w bardzo różnorodnych instrumentalnie składach.
       - W szkole średniej pasjonował mnie jazz i klasyka, przez wiele lat zajmowałam się polską muzyką tradycyjną – dodaje Ania Broda. - Od dawna komponuję własną muzykę, tworzę muzykę filmową i teatralną.
       Czego można spodziewać się na czwartkowym koncercie?
       - Ania jest mistrzynią budowania nastroju, a jednocześnie śpiewa z dużym temperamentem – mówi Teresa Miłoszewska, organizatorka Międzynarodowych Spotkań Artystycznych. – Serdecznie zapraszam, bilety kosztują niewiele, zaledwie 10 złotych od osoby, bo to projekt społeczny.

       Patronem medialnym MSA jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

       Organizatorami MSA są CSE „Światowid” i Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art”. Międzynarodowe Spotkania Artystyczne zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Samorządu Miasta Elbląga.
      
CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • wszystkich rencistów pogonić z targowiska mają siłe 4 stanowiska wystawić na rynku ??? to jakim cudem na komisji nie ma siły stać o własnych nogach ??? zainteresowani wiedzą o kim mowa. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    bfffffffffffffffffffff(2017-11-21)
Reklama