UWAGA!

Naturalnie piękna biżuteria

Elbląg, Anna Szewczyk-Ciesielska tworzy biżuterię od zawsze, to jej pasja
Anna Szewczyk-Ciesielska tworzy biżuterię od zawsze, to jej pasja (fot. PS)

Oryginalną biżuterię wykonaną z lnu, bursztynu, koralików, minerałów można podziwiać w Galerii Art Miś mieszczącej się przy ul. Fabrycznej. Te cudne ozdoby wykonała, według własnego pomysłu, Anna Szewczyk-Ciesielska. Wernisaż wystawy odbył się dziś (13 maja).

Artystka, z zawodu grafik warsztatowy, maluje, rysuje, a biżuterię projektuje z pasji.
     - Od kiedy pamiętam moje szuflady pełne były kamieni, szkiełek, koralików, sznurków, z których tworzyłam biżuterię – mówi Anna Szewczyk-Ciesielska. – Pierwsze ozdoby wykonałam w wieku chyba pięciu lat i tak to trwa do dziś.
     Biżuteria, która prezentowana jest w Galerii Art Miś, powstała z lnianych sznurków, nici, a także z bursztynu, koralików, szkła, masy perłowej, minerałów.
     - To zajęcie pracochłonne – przyznaje Anna Szewczyk-Ciesielska. – Jeden naszyjnik powstaje przez kilka dni i wymaga dużo serca i pracy.
     Prezentowane prace to nie tylko eksponaty. Zainteresowane panie mogą je również nabyć.
     

 


     Anna Szewczyk-Ciesielska – absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na Wydziale Pedagogiki i Wychowania Artystycznego. Zajmuje się aranżacją i dekorowaniem wnętrz, a także sztuką użytkową.
     Wystawy indywidualne: wystawa z okazji obchodów 700-lecia Milejewa (2003), wystawa grafiki warsztatowej - Klub Galeria Studnia w Elblągu (2004), wystawa grafiki warsztatowej- Galeria Art Miś- Elbląg (2004).
     Wystawy zbiorowe: wystawa grafiki - Galeria UWM Olsztyn (1999), wystawa rysunku i malarstwa- Galeria UWM Olsztyn (2000), wystawa poplenerowa - Toledo Hiszpania (2001), wystawa grafiki warsztatowej- MOK Spichlerz Olsztyn (2002), wystawa grupy rysunkowej w siedzibie ZPAP Olsztyn (2003).

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama