UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie tylko w pracowni garncarza

Dzieci z Przedszkola nr 33 w Elblągu,
Dzieci z Przedszkola nr 33 w Elblągu, fot. nadesłana

Lekcje plastyczne muszą być ciekawe! Można tworzyć gipsoryty, kakografię lub spróbować na kole garncarskim własnoręcznie wymodelować gliniany garnek. Tak właśnie dzieci i młodzież spędzają czas na warsztatach w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Glina, drewno lub szkło. Materiałów na ciekawe zajęcia nie brakuje. Podczas lekcji plastycznych można spróbować swoich sił na przykład na kole garncarskim, a w pracowni grafiki można tworzyć gipsoryty i kakografię.
       - Dzieci podczas zajęć zadają wiele pytań, które wypływają z potrzeby zgłębiania wszystkich tajemnic konstruowania, łączenia i sklejania materiałów w całość – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktorka plastyki w CSE „Światowid”. - Wiele ćwiczeń opartych jest o doznania dotykowe i wizualne. To właśnie one rozwijają procesy skojarzeniowe i pojawia się naturalna potrzeba bezpośredniego kontaktu z materiałem i fakturą.
      
       Warsztaty dla dzieci i młodzieży:
       - Techniki malarskie-impast, frotage, collage, asamblaż
       - „W pracowni garncarza”
       - „Szkło artystyczne”
       - „Deski malowane”
       - „Tkaniny malowane”
       - Papiernia-techniki papieroplastyki
       - „Kafle malowane”
       - Kakografia, gipsoryt, monotypia
       Koszt uczestniczenia w warsztatach wynosi: 10 zł dla szkła i ceramiki, pozostałe techniki - 5 zł od osoby. Terminy i godziny uczestniczenia w zajęciach do uzgodnienia pod nr tel. 55 611 20 64 lub 611 20 65. Można także kontaktować się drogą mailową: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.pl
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...