UWAGA!

Niedzielne spotkanie miłośników sztuki w Muzeum

 Elbląg, Niedzielne spotkanie miłośników sztuki w Muzeum
(fot. nadesłane)

Muzeum Archeologiczno – Historyczne oraz Klub Kolekcjonerów „Antyk” zapraszają na spotkanie z Kiermaszem Sztuki oraz Targami Staroci. Wrześniowe, połączone spotkanie miłośników staroci i sztuk plastycznych odbędzie się najbliższą niedzielę (19 września) w godz. 9 - 13.

Impreza stanowi doskonałą okazję do wzbogacenia posiadanych już zbiorów kolekcjonerskich, a także zakupienia niepowtarzalnych przedmiotów do wystroju wnętrz. Odwiedzający stoiska będą mogli obejrzeć zarówno obrazy malowane farbami olejnymi, akwarele czy rysunki, jak i przedwojenne pocztówki, monety, medale i odznaczenia. Coś dla siebie znajdą tu z pewnością również miłośnicy biżuterii i rękodzieła artystycznego oraz ozdobnych przedmiotów ze szkła, porcelany i fajansu. Spotkanie jest także wspaniałą okazją do rozmowy o swoich pasjach i zainteresowaniach oraz do wymiany doświadczeń, zdobytych przy gromadzeniu własnych kolekcji.
       Tym razem spotkanie organizowane jest w ramach obchodzonych pod hasłem ”Od pomysłu do przemysłu” Europejskich Dni Dziedzictwa 2010 i w związku z tym wzbogacone będzie o prezentację przedmiotów związanych z dawnym, elbląskim przemysłem.
      
Małgorzata Gizińska, MAH w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama