UWAGA!

Nominacja do tytułu Symbol Polskiej Kultury 2017

 
Elbląg, Nominacja do tytułu Symbol Polskiej Kultury 2017

Symbol 2017 to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony przez wydawcę „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zostało nominowane do tytułu Symbol Polskiej Kultury 2017.

Symbole wraz z rozszerzeniem nazwy o daną kategorię są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Organizatorzy wyłaniają najciekawsze inicjatywy, które nominują do tego tytułu, a nominacje trwają cały rok, ponieważ jest blisko 20 kategorii podmiotów.
       - Honorujemy te podmioty, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży – informują organizatorzy programu. - Celem naszym jest, aby pisząc i mówiąc CSE „Światowid” mieć na myśli najlepszą, symboliczną jakość zarządzania i działania.
       W Kapitule, która nagradza nominowanych, zasiadają m.in. Henryk Warkocz, prezes TÜV Nord Polska, wieloletni poseł i działacz samorządowy dr Jan Rzymełka oraz pisarz i medioznawca Tadeusz Biedzki. Gala Symbol 2017 odbędzie się 24 listopada w Katowicach.
       - Nominacja do tytułu Symbolu Polskiej Kultury 2017 świadczy o tym, że informacje o naszej działalności docierają do mediów ogólnopolskich, a za ich pośrednictwem do mieszkańców innych regionów kraju – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – Znaleźliśmy się w gronie 9 nominowanych wraz z nami, znanych instytucji kultury, takich jak Polski Instytut Sztuki Filmowej czy Muzeum Sztuki w Łodzi. To dla nas duże wyróżnienie.
       Przypomnijmy, że w ostatnim czasie działające w CSE „Światowid” kino otrzymało od PISF-u nagrodę dla najlepszego kina 2016 roku w kraju, a dyrekcja instytucji została odznaczona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Antoni Czyżyk otrzymał Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” za działalność kulturalną, a zastępca dyrektora, Magdalena Czarnocka-Kaptur, otrzymała Odznakę "Zasłużony dla Kultury Polskiej".
       - To dobry rok dla Światowida. Zaczęliśmy go udanym jubileuszem i informacją o tym, że nasze starania o rozbudowę uzyskały dofinansowanie z MKiDN, a następnie nagrody i ta nominacja – dodał Antoni Czyżyk. – Bardzo się cieszę, że nasza praca jest nie tylko zauważana, ale i doceniana.
      
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama