UWAGA!

Notes kulturalny

Elbląg, Notes kulturalny
Fot. nadesłane

W Centrum Sztuki Galeria EL jest już dostępny kolejny Notes.na.6.tygodni. Bezpłatny magazyn można odebrać w kasie galerii codziennie od 10.00 do 18.00 do wyczerpania zapasów.

W bieżącym 61 numerze:
      
       Prosta satysfakcja – Kiedy zdecydowałem się nie produkować dzieła do galerii, zadałem sobie pytanie, co mogę robić. Okazało się to niezwykle trudne. Doszedłem do wniosku, że muszę po prostu zacząć pracować – rozmowa z Rolandem Roosem o wartości pracy, niewidzialności artysty, próbach porządkowania świata.
       Mieszkania X – Prywatne mieszkania stają się przestrzenią dla mikro-sytuacji reżyserowanych przez artystów, architektów, filmowców, muzyków, teoretyków i mieszkańców. Rozmowa z kuratorkami projektu „X Apartments”: Stefanie Peter, Anne Schulz oraz Joanną Warszą.
       Konceptualizm wiejski – Miasto to kakofonia – mówi inicjator projektu plenerowego „Spycifestum” Kobas Laksa w rozmowie o wsi i wiejskich akcjach, pejzażach i ludowości.
       Abstro sprejem – Europejska ulica od ukraińskiej najbardziej różni się tym, że jest już zajęta. Graffiti i przemysł street-artowy pracowały już nad każdym zakątkiem. U nas graffiti jest zajęciem nielicznych osób. Wszyscy się znają. O ukraińskiej scenie street-artowej mówi Vova Vorotniov.
       Ziemię opuścić – O tech-gnozie, niewłaściwym użyciu mediów, komputerach i logice ternarnej oraz o ucieczce w kosmos mówi Francis Hunger, badacz, artysta, kurator.
       A do tego orientuj się! oraz notesik.na.6.tygodni.
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama