UWAGA!

Nowa książka Agnieszki Pietrzyk – spotkaj się z autorką

2014-01-07
Aktualizowany 2014-01-17 09:59
 
Elbląg, Agnieszka Pietrzyk,
Agnieszka Pietrzyk, fot. Dominik Żyłowski

W piątek, 17 stycznia o godz. 17 zapraszamy do Filii nr 5 Biblioteki Elbląskiej na Osiedlu Zawada na spotkanie z Agnieszką Pietrzyk, promujące jej najnowszą książkę pt. „Urlop nad morzem” – kryminał z akcją umiejscowioną na Mierzei Wiślanej. Wstęp wolny.

„Urlop nad morzem” to kryminał, którego akcja toczy się w Sztutowie i kilku innych miejscowościach na Mierzei Wiślanej. Jak zapowiada autorka – w powieści pojawi się również Elbląg. Czym tym razem zaskoczy nas Agnieszka Pietrzyk? Jesteście ciekawi? Na spotkanie z autorką zapraszamy zaledwie cztery dni po premierze książki – w piątek 17 stycznia, o godz. 17.
      
       O książce „Urlop nad morzem” z opisu Wydawnictwa Prószyński i S-ka:
       Beata i Marcin mają problemy finansowe, w tym roku rezygnują więc z wyjazdu na wymarzone zagraniczne wakacje. Pomocą służy im stara znajoma i proponuje klucze do niedawno kupionego domu nad morzem. Urlop spędzony w listopadowej aurze, w małym nadmorskim miasteczku być może wreszcie pozwoli im wypocząć. Stary dom kryje na poddaszu pełno przykurzonych rupieci, których plądrowanie sprawia Beacie niesamowitą radość. W jednej ze starych książek odnajduje list, który zdaje się zawierać mroczną tajemnicę. A może to tylko niewinny żart?
       Z pozoru nudne wakacje zamieniają się w kryminalne śledztwo w którym trzeba będzie poznać przeszłość miasteczka oraz wysłuchać wielu historii. Są bowiem miejsca, które nie chcą zapomnieć.
       Agnieszka Pietrzyk (ur. 1975) - elblążanka; doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa; autorka książek: „Obejrzyj się królu” i „Pałac tajemnic”. Najnowsza książka – „Urlop nad morzem” ukaże się 14 stycznia bieżącego roku.
      
       ***
       Zainteresowanym polecamy  wywiad z autorką.
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama