UWAGA!

Nowa wystawa w Galerii Manu-el

Elbląg, Sabina Gadzała,
Sabina Gadzała, fot. WS (arch. portEl.pl)

Galeria Manu-el zaprasza w środę, 15 października o godz.13 na otwarcie wystawy prac Sabiny Gadzały pt. „Wybrałam pasję”.

Sabina Gadzała swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła w szkole średniej tworząc prace w technice batiku. Po ukończeniu studiów na wydziale administracji, pracowała w biurze, ale po pewnym czasie zamieniła ją na pracę twórczą.
       Obecnie jest trenerem rękodzieła, uczy technik; makramy, decoupage, technik rękodzielniczych. Jedną z ostatnich jej pasji jest szkło artystyczne i ceramika, którą realizuje w Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Brała udział w plenerach artystycznych oraz wystawach zbiorowych.
       Ciągła pasja tworzenia oraz chęć eksperymentowania w łączeniu różnych materiałów ze sobą sprawia, że poszukuje nowych form i sposobów tworzenia.
       Prace Sabiny to formy użytkowe: zegary lampy, biżuteria, widać w nich indywidualny charakter i unikatowość. Jej prace można było oglądać w galerii „Bonitas” przy Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, podczas wystawy „Kreatywne ”oraz na różnego rodzaju kiermaszach rękodzielniczych w Elblągu, Olsztynie czy Aniołowie. Angażuje się w akcje happeningowe.
      
       Galeria Manu-el mieści się w Szkole Policealnej im J. Romanowskiej na ul. Saperów 14E w Elblągu.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama