UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe zajęcia w MDK

Elbląg, Nowe zajęcia w MDK

Po dwumiesięcznym wypoczynku czas wrócić do codzienności. Ale obowiązki obowiązkami, a nie zapominajmy o naszych przyjemnościach i zainteresowaniach. Młodzieżowy Dom Kultury jak co roku otwiera drzwi przed dziećmi i młodzieżą, wychodząc z bogatą ofertą kulturalno–artystyczną.

Zapraszamy młodych elblążan do poznawania i odkrywania samych siebie podczas zajęć, które ruszają już we wrześniu. Jak co roku - będzie twórczo i ciekawie.
       W dniach 8, 9 i 10 września w godz. 15.30 – 18 serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37, aby szerzej zapoznać się z ofertą placówki, porozmawiać z nauczycielami prowadzącymi i zapisać na wybrane zajęcia. Poza tym, jak co roku, wszelkie pytania, informacje i zapisy pod numerem tel.: 55 233 48 34 lub 500 243 222 oraz osobiście. A jest w czym wybierać.
       Na początek nowość! Powstają trzy nowe sekcje - brydża sportowego, którą poprowadzi Wojciech Karpiński, scrabble prowadzona przez Martę Makowską oraz perkusyjna, której liderem będzie Krzysztof Narodowski.
       A tradycyjnie już zapraszamy do sekcji, które od lat cieszą się powodzeniem:
       - plastyczna (dziecięca i młodzieżowa) – prowadzący K.Skulimowska, P. Romanowski, M. Owczarek
       - mini studio gier dramatycznych – prowadząca J. Dziwniel-Stępka
       - literacka – prowadząca A. Maciejewska
       - teatr dziecięcy – prowadzący W. Karpiński
       - muzyczna – prowadzący Sz. Zuehlke, M. Gawdzis
       - muzyka dawna - prowadzący R. Skotnicki, M. Skotnicki
       - wokalna – prowadząca K. Panicz
       - gitarowa – prowadzący R. Wawrzyk, G. Holeniewski
       - szachowa – prowadzący B. Siwoń
       - zajęcia rytmiczno – taneczne – prowadząca M. Wiczenbach
       - taniec współczesny z elementami tańca jazzowego – prowadząca M. Brozdowska
       - klub młodzieży niepełnosprawnej – prowadząca G. Kacprzak
      
       Po wakacjach w naszym MDK-u zaszło kilka zmian. Po kilkuletniej przerwie Dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury ponownie została Pani Janina Dziwniel–Stępka, która jest związana i współtworzy placówkę od początku jej działalności, a zastępcą dyrektora - Pani Ewa Wojtkiewicz, również od wielu lat związana z MDK-iem, przyjaciółka osób niepełnosprawnych i koordynatorka konkursów plastycznych.
      
       W celu poszerzenia działalności oraz warunków lokalowych pozyskaliśmy dodatkową powierzchnię w zabytkowym budynku na Wyspie Spichrzów, przeniesionym z ul. 12- Lutego. Znajdą się tam następujące sekcje: modelarska, teatralna, plastyczna, jazzu i rocka, taniec współczesny oraz uruchomione zostanie studio nagrań.
       Oprócz dotychczasowych imprez i konkursów planujemy poszerzyć swoją działalność o nowe imprezy i spotkania, o których będziemy informować na bieżąco.
      
       Raz jeszcze zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Terminy rozpoczęcia zajęć będą na bieżąco podawane na naszej stronie internetowej www.mdk.elblag.pl (w zakładce pracownie), gdzie również można znaleźć więcej informacji na temat ogólnej działalności placówki.
      
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama