UWAGA!

O człowieku dla ludzi i muzycznie

 Elbląg, O człowieku dla ludzi i muzycznie
Fot. Anna Dembińska

„Oto człowiek, czyli ludzkie historie” - tak brzmiał tytuł koncertu charytatywnego dzieci i młodzieży, który zorganizowali elbląscy rotarianie w Teatrze im. A. Sewruka 1 października. Wystąpiło Studio Artystyczne Szalone Małolaty prowadzone przez Katarzynę Panicz. Zobacz zdjęcia.

"Prawdziwą zmianą w świecie przyniesie nie jeden ogromny gest, ale suma wielu drobnych gestów" - m. in. takie słowa padły na wczorajszym koncercie. Celem wydarzenia jest dokończenie wyposażenia Domu Dziecka (Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4) w Elblągu. Jak czytaliśmy w zapowiedzi koncertu, młodzi artyści chcieli poruszyć tematy ważne, często trudne, a jednocześnie, pokazać jak ważny jest humor, dystans i marzenia.

Rotary Club Elbląg Centrum istnieje od 2015 r. „Obecnie Klub zrzesza 17 członkiń, które wychodząc naprzeciw lokalnej społeczności pozyskują fundusze i angażują swój czas i energię, aby pomagać beneficjentom. Klub ma także dwóch członków honorowych” - czytamy na stronie internetowej rotarian. Wczoraj wsparli oni finansowo także wydanie płyty przez młodych artystów.

red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama