UWAGA!

O samotności

W czwartek i piątek w Elblągu wystąpi Marcin Brzozowski z monodramem "Clapham Junction" opowiadającym o samotności młodych ludzi.

Na Scenie Na Piętrze Wojewódzkiego Ośrodka Kultury Marcin Brzozowski pokaże wyreżyserowany przez siebie monodram zatytułowany "Clapham Junction". Ma to być rozegrana w wykreowanej przestrzeni opuszczonego przez ludzi podziemnego dworca opowieść o samotności młodych ludzi. Spektakl tętni dźwiękami bębnów, blaszanych beczek, blach i butelek. Jak mówi autor, inspiracją do stworzenia monodramu była twórczość "mistrzów samotności" - Boba Marleya, Toma Waitsa, Samuela Becketta czy Ewy Lipskiej.
     Jeszcze dziś natomiast (tj. w czwartek), o godz. 17.00, Marcin poprowadzi warsztaty dla wszystkich zainteresowanych teatrem.
     Sam spektakl rozpocznie się w piątek o godz. 19. Bilet kosztuje 10 złotych. Po przedstawieniu organizatorzy zaplanowali jam session - dla osób, które przyniosą ze sobą własne instrumenty muzyczne.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Mała scena Teatru Dramatycznego – Scena Na Piętrze WOKu, scena Teatru Dramatycznego – zaraz będzie scena teatralna Światowid, kinowa sala kameralna WOKu – Multi kino Plaza (zaraz będzie przy Teatralnej). Ale nam kultura pęcznieje! Szkoda że WOK przestał być dla dorosłych i dzieci którzy się produkują a stał się dostawcą produktu komercyjnego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    rolnik z Ogrodnik(2002-03-14)
Reklama