UWAGA!

Oblicza Warmii i Mazur

 
Elbląg, Oblicza Warmii i Mazur

Warmia oraz Mazury słyną ze swoich walorów krajobrazowych, bogactwa kulturowego i historycznego. Są także miejscem realizacji interesujących projektów oraz rozwijania prywatnych przedsięwzięć. Już teraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na imprezę „Oblicza Warmii i Mazur”, podczas której prezentowane będą ciekawe miejsca regionu, wyjątkowe inicjatywy oraz przedstawiona zostanie oferta producentów produktów regionalnych.

Przedsięwzięcie odbędzie się 18 listopada w godz. 10 – 16 w elbląskim „Światowidzie”. Jak zapowiadają organizatorzy – impreza jest dla wszystkich, którzy chcą odkryć dotąd im nieznane atrakcje regionu, uzyskać informacje o unikalnych miejscach, które warto odwiedzić oraz poznać nieszablonowych ludzi i ich działalność.
       Główną ideą imprezy „Oblicza Warmii i Mazur” jest promocja regionu oraz ukazanie jego potencjału. W czasie trwania tego wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą stowarzyszeń i organizacji, regionalnych producentów, przedsiębiorców. Zostaną przedstawione różnorodne obszary aktywności mieszkańców województwa. W programie imprezy znajdą się prelekcje zaproszonych gości, warsztaty i pokazy oraz prezentacja stoisk poszczególnych firm.
       Tego samego dnia w „Światowidzie” odbędzie się także konferencja z udziałem wielu ekspertów i gości specjalnych, której głównym tematem będzie materialne oraz niematerialne dziedzictwo kulturowe na Warmii.
       Do 31 października organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców, zainteresowanych prezentacją swoich stoisk z asortymentem i usługami, związanymi z naszym regionem: agroturystyką, usługami hotelarskimi, kulinariami, produktami regionalnymi/ ekologicznymi, rękodziełem, działalnością kulturalną, turystyczną, edukacyjną. Udział w imprezie jest bezpłatny.
       Szczegółowe informacje – na stronie www.swiatowid.elblag.pl lub pod tel. 55 611 20 59.
       Organizator - Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu przy współpracy - Miejsca z Duszą.
      
Joanna Zuehlke, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama