UWAGA!

Od Berniniego po kartofelki... Co z tą rzeźbą?

2008-02-25
Aktualizowany 2008-02-26 22:55

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza w środę 27 lutego o godz. 17 na wykład pt. „Od Berniniego po kartofelki... Co z tą rzeźbą?”. Wykład i dyskusję poprowadzi Jarosław Denisiuk.

Tym wykładem Galeria EL rozpoczyna cykl spotkań, które odbywać się będą co środę o 17 i poświęcone będą refleksji nad współczesną kulturą wizualną, przestrzenią społeczną, w której funkcjonują sztuka oraz media. Spotkania mają charakter lekki, niezobowiązujący i „kawiarniany”.
     Kolejne spotkanie - w dniu 5 marca, również o godz. 17 poprowadzi Jan Osterczuk.
     Temat spotkania „Od matriarchatu do patriarchatu, czyli dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę...” Wstęp na spotkania wolny.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Po liczbie komentarzy widać jak żywe jest zainteresowanie rzeźbą w Elblągu, choć jedna ulokowana przy UM budzi od czasu do czasu jakieś zainteresowanie co aktywniejszych krytyków sztuki - a to oddadzą mocz na to pseudoantyczne paskudztwo, a to odpi. .. .rękę (tu wulgaryzm, bo oni właśnie to robią, nie sądzę by odłamywali, usuwali, dezintegrowali czy jakikolwiek inny czasownik wziąć to nie odda charakteru ich działań). No i są jeszcze dwie rzeźby kultowe na Starym Mieście, tak te budzą szersze zainteresowanie i prawdziwe uczucia, zapewne takie jak podczas emisji "M jak miłość" - i o nich powinna być rozmowa a nie o jakimś Berninim co go nikt w Elblągu na oczy nie widział, nawet jak był we Włoszech, czy o mocno już nieświeżych ziemniakach z Zachęty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bob B.(2008-02-27)
 • bede !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  o ja cie(2008-02-27)
Reklama