UWAGA!

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne – zgłoś swój udział!

 Elbląg, Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne – zgłoś swój udział!
fot. nadesłana

W sobotę, 21 maja odbędzie się siedemnasta już edycja Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych. Od dziś formacje, mini formacje, duety i soliści mogą zgłaszać chęć udziału w turnieju tańca nowoczesnego.

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne to impreza, która odbędzie się po raz siedemnasty. Co roku, w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, skupia ona liczną grupę miłośników różnych stylów tanecznych. - W tym roku inaczej przedstawiają się kategorie taneczne, w których mogą startować uczestnicy – mówią organizatorzy. – Jest ich cztery. W pierwszej prezentować się będą wykonawcy disco-dance, cheerleaders oraz dance hall, w drugiej hip-hopu, trzecia kategoria skierowana jest do tancerzy tańca klasycznego, a ostatnia to inne formy tańca, w których zgłaszać się mogą m.in. wykonawcy tańca współczesnego.
       W imprezie udział wziąć mogą formacje, miniformacje, duety. W kategorii hip-hop i taniec współczesny przewidziani są także soliści. Turniej rozegrany zostanie w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12 – 15 lat, pow. 15 lat.
       Wykonawców oceniać będzie pięcioosobowa komisja sędziowska. – Do tej pory w komisji mieliśmy trzy osoby – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. - Aby występy były oceniane jak najbardziej obiektywnie postanowiliśmy zwiększyć grono sędziów. Wśród jury będą specjaliści od różnych stylów tanecznych. Sędziowie przyjadą do nas z Gdańska, Łodzi i Warszawy.
      
       Turniej rozpocznie się o godz. 10. Cena biletu dla publiczności wynosi 10 zł.
      
       Karty zgłoszenia wraz z załącznikiem do ZAIKS-u można składać do 12 maja mailem (promyk@swiatowid.elblag.pl), faksem (55 611 01 30) lub korespondencyjnie na adres: Centrum Tańca "Promyk" ul. Browarna 80, 82-300 Elbląg.
      
       Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj.
       Organizatorami zawodów są Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” oraz Stowarzyszenie „Jantar”.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama