[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

OKR na dwie piątki

Elbląg, OKR na dwie piątki

Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu - organizator przeglądu rejonowego 55. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - przypomina, że zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 12 kwietnia.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ogłaszany jest po raz 55 i ciągle cieszy się uznaniem kolejnych pokoleń. To impreza otwarta, skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.
       Składają się na niego cztery odrębne turnieje: turniej recytatorski, w którym uczestnik wykonuje prozę i utwór poetycki, turniej "Wywiedzione ze słowa", w którym repertuar i forma prezentacji są dowolne, turniej teatrów jednego aktora na który obowiązuje przygotowanie spektaklu w oparciu o dowolny materiał literacki oraz turniej poezji śpiewanej, gdzie repertuar obejmuje trzy utwory śpiewane i jeden recytowany.
       - Zgłoszenie odbywa się poprzez złożenie karty uczestnika, którą wraz z regulaminem konkursu można pobrać z naszej strony WWW.swiatowid.elblag.pl - mówi Ineza Janta-Lipińska z CSE Światowida. - Karty do przeglądu należy składać w CSE Światowid, w pokoju nr 26 do 12 kwietnia.
       Przegląd rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędzie się 16 kwietnia, o godz. 12 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
       Informacji udziela Inesa Janta-Lipińska: janta@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 56.
      
       Więcej informacji znaleźć też można w regulaminie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, także na stronie www.tkt.art.pl.
      
Justyna Kozłowska-Dyrla, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama