UWAGA!

Ostatnie bilety na Festiwal Sztuki Słowa

 Ostatnie bilety na Festiwal Sztuki Słowa

Pozostały ostatnie bilety na rozpoczynający się już w najbliższy czwartek, 17 marca Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”. Z okazji jubileuszu w programie artystycznym znalazły się recitale dwóch kobiet od lat związanych z polską sceną muzyczną i teatralną: Ewy Bem i Ewy Błaszczyk. Na obu koncertach usłyszeć będzie można klasyki – utwory, które łączą pokolenia.

Ewa Błaszczyk zaśpiewa piosenki z płyty „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”. Wśród piosenek na niej zawartych słuchacze znajdą między innymi kompozycje z repertuaru Marleny Dietrich, Ryszarda Riedla, Jacka Kleyffa czy Stanisława Soyki. Piosenka zespołu Dżem „Modlitwa III” zamyka wszystko w idealną klamrę, podsumowuje i nadaje sens wszystkim pozostałym piosenkom.
       Na zakończenie tegorocznego Festiwalu gratka dla miłośników jazzu. Ewa Bem wystąpi z piosenkami Agnieszki Osieckiej, w nowych aranżacjach. Na koncercie nie zabraknie też największych przebojów m.in. „Wyszłam za mąż zaraz wracam”, „I co z tego dziś masz”, „Podaruj mi trochę słońca”. Podczas Koncertu Galowego będzie można również zobaczyć laureatów Festiwalu, którzy na scenie otrzymają nagrody.
      
       XX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?” odbędzie się w dniach od 17 do 20 marca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

       Szczegółowy program dostępny jest na stronie Festiwalu: www.kochanie.swiatowid.elblag.pl.
      
      
Patronem medialnym OFSS "...czy to jest kochanie?" jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)