UWAGA!

Pasja latania Edwarda Jaremczuka

 
Elbląg, Pasja latania Edwarda Jaremczuka
fot. nadesłana

Elbląska Galeria Fotografii zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Edwarda Jaremczuka zatytułowanej Pasja latania. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę, 27 września w Galerii Atrium hotelu Arbiter. Początek o godz. 18.

O autorze: Elblążanin, doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, politolog i badacz stosunków międzynarodowych. Specjalizuje się w problematyce związanej z Afryką - głównie Demokratyczna Republika Konga i Afryka Subsaharyjska. Uczestnik konferencji naukowych (min. Olsztyn, Gdynia, Poznań, Świecko), sesji naukowych itp. Autor i współautor książek (w tym 5. monografii, 3. popularno-naukowych), artykułów specjalistycznych z tego zakresu. Prywatnie pasjonuje się historią swej „małej ojczyzny” a szczególnym sentymentem darzy wszystko co związane jest z lotnictwem. Wystawa będzie dostępna przez miesiąc. Wstęp wolny.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • E. J. szczególnie lubi publikacje za nieswoje pieniądze. Przykładem jest jego książka o Aeroklubie Elbląskim, która zalega w setkach egzemplarzy w aeroklubie, a która została hojnym gestem zasponsorowana (nie wiedzieć czemu) przez biedny klub. Eda, może pomyślisz jakby dopomóc nam w ciężkich chwilach. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  pilots(2017-09-23)
 • Dar od niebios, że bohater tego artykułu już nie ma uprawnień do latania. Wszyscy piloci z tamtego okresu pamiętają jego wyczyny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  "Doktor"EDEK(2017-09-23)
 • To intelektualista, wykładowca, historyk, pasjonat, napisał piękne wspomnienia, felietony i opowiadania -Ze spadochronem w tle. Wielu widać mu zazdrości talentów.
 • Promuje jak może Elbląg i jego lotnisko Jest też twórcą legendy Elbląski Wielki Gołąb- legendy dla dzieci i dorosłych pokazującej historię powstania elbląskiego lotniska. Zasługuje na uznanie.
 • Ale jajca! Bardzo chciałbym aby redakcja wyjaśniła kto nadesłał tą informacje i wyjaśniła co się kryje pod napisem. .. .. ". .. inf. nadesłane. .. "?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  4
  Kat.,Na.,Idiotów(2017-09-23)
 • Zapomnieliście ze był rzecznikiem prasowym UM jak wojewodą był Mańkut?
Reklama