UWAGA!

Pasowanie na czytelnika w „Czternastce”

Elbląg, Pasowanie na czytelnika w „Czternastce”

13 i 14 marca w bibliotece szkolnej odbyła się ważna uroczystość – pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział uczniowie, wychowawczynie oraz członkowie Koła Miłośników Książki.

Na początku bibliotekarka Maria Michałek przypomniała dzieciom regulamin biblioteki szkolnej oraz godziny, w których można z niej korzystać. Następnie pierwszoklasiści zapoznali się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych. Dziewczynki z Koła Miłośników Książki przygotowały krótkie przedstawienie wprowadzające małych czytelników w świat książek. Później pani Maria Michałek dużą kredką pasowała każdego pierwszoklasistę na czytelnika biblioteki szkolnej. Na pamiątkę spotkania nowi czytelnicy otrzymali zakładki do książek i plany lekcji, a wychowawcy otrzymali „Prośby książki” oraz listy do rodziców (w których m.in. bibliotekarka zachęca rodziców do wspólnego czytania z dzieckiem).
       Miejmy nadzieję, że uczniowie ci chętnie będą przychodzić do biblioteki i brać udział w kolejnych uroczystościach oraz konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną i Koło Miłośników Książki.
      
      
Koło Miłośników Książki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama