UWAGA!

Peru z Pawłem Jacewiczem

 Elbląg, Peru z Pawłem Jacewiczem
fot. z arch. prywatnego Pawła Jacewicza

Filia nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej zaprasza w piątek 17 października o godz. 17.30 na spotkanie z Pawłem Jacewiczem, który zabierze nas na wyprawę po Ameryce Południowej. Zapraszamy!

Paweł Jacewicz – student I roku kierunku International Management na Politechnice Gdańskiej. Pasjonat tańca, teatru, książek i języków obcych. Wszystko to łączy w odbywanych przez siebie podróżach po świecie. Samo „zwiedzanie” to dla niego za mało. W każdej wyprawie stara się mieć jakiś cel i zdobywać nowe doświadczenia, żyjąc wśród społeczności lokalnej. Autor bloga podróżniczego.
       Ostatnie trzy miesiące spędził w Ameryce Południowej, w Peru. Pracował jako wolontariusz misyjny z Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco od księży Salezjanów. Podczas spotkania w Filii nr 6 podzieli się informacjami na temat pracy misyjnej, kultury peruwiańskiej oraz najciekawszych zakątków Peru. Opowie o rzeczach praktycznych, takich jak: ceny, transport, co zobaczyć, gdzie kupić, szczepienia, jak ustalać ceny w takich miejscach. Wspólnie przeniesiemy się do inkaskiego Machu Picchu, Jeziora Titicaca z pływającymi wyspami, najgłębszego na świecie Kanionu Kolka, wulkanicznej Arequipy, Świętej Doliny Inków ze stolicą Cusco oraz zamglonej Limy. Zapraszamy!
       Więcej informacji:
       Filia nr 6, ul. Słoneczna 29 tel. (55) 625 60 80(81)
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama