UWAGA!

Pierwszy Jazzowy Elbląg 2023

 Elbląg, Pierwszy Jazzowy Elbląg 2023

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza na inauguracyjną jam session w ramach projektu "Jazzowy Elbląg 2023".

Projekt potrwa do końca sierpnia i w każdy czwartek, począwszy od najbliższego w Klubie Środowisk Twórczych Krypta będzie można posłuchać jazzowych improwizacji w wykonaniu uznanych polskich artystów. Pierwszymi gośćmi będą: Dawid Lipka - trąbka, Maciej Sadowski - kontrabas i Tomasz Koper - perkusja.

Wstęp bezpłatny.

Klub Krypta, czwartek (8 czerwca), godz. 19.30.

Projekt finansowany przez Samorząd Miasta Elbląga.

Klub Środowisk Twórczych Krypta

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Widzę, że elbląska moda na mini i kameralne realizacje dotarła również do działki - kultura. O Jazzblągu możemy zapomnieć ? Czy ktoś to wreszcie powie ? Na bezrybiu i rak ryba, a darowanemu koniowi(bezpłatne wejścia) w zęby się nie zagląda. Czy tak ?
  • Po raz chyba już trzeci nie odbywa się Jazzbląg ot tak po prostu bez żadnego słowa, jakby go nigdy wczesniej 7 razy nie było i tylko nam niektórym się przyśniło. Pewnie ani Jocz, Nowak, Missan, czy Wróblewski jazza nie słuchają, ale to jeszcze nie powód.
  • Ej komentatorzy z bożej łaski, no zorganizujcie ten Jazzbląg, kto Wam broni. Zaplanujcie, napiszcie projekty, poszukajcie sponsorów, mecenasów od kultury... Przecież to nic trudnego, prawda?
  • A z czyjej bożej łaski Ty jesteś ? Bo ja ani w urzędzie, ani podległych instytucjach kulturalnych nie pracuję. Zaplanujcie, napiszcie projekty ? To w Elblągu mieszkańcy sami sobie mają organizować życie kulturalne ? Śmieszne.
Reklama