UWAGA!

Pierwszy przystanek Kolei na kino

Elbląg, Pierwszy przystanek Kolei na kino

Niebawem rozpocznie się kolejna edycja akcji organizowanej przez Kino „Światowid” pod hasłem „Kolej na kino” - 7 sierpnia w Gronowie Elbląskim wyświetlona zostanie kultowa komedia Stanisława Barei „Nie ma róży bez ognia”.

Przypomnijmy - akcja polega na promowaniu sztuki filmowej w mniejszych miejscowościach regionu poprzez prezentacje kinowe w plenerze. Pierwszy pokaz tegorocznej edycji zaplanowano na piątek, 7 sierpnia, a odbędzie się on nieopodal Biblioteki Publicznej w Gronowie Elbląskim.
       - Jeśli cenisz sobie dobry humor, koniecznie przyjdź – wspólnie będziemy mogli zobaczyć sławetną, polską komedię „Nie ma róży bez ognia”, wyreżyserowaną przez kronikarza absurdów PRL-u, czyli Stanisława Bareję – zachęca Joanna Niewiadomska z Kina „Światowid”.
       Organizatorzy zapewniają miejsca siedzące, ale można zabrać ze sobą koce albo leżaki. Kolejne projekcje zaplanowane są na 14 sierpnia w Pasłęku, 21 sierpnia w Małdytach i 4 września w Nadbrzeżu.
       - Dzięki współpracy z Pasłęckim Ośrodkiem Kultury, Gminą Małdyty, Biblioteką Publiczną z Gronowa Elbląskiego i Stanicą Wodną Nadbrzeże oraz pomocy partnera, czyli Cyfrowego Repozytorium Filmowego i jednej z elbląskich agencji reklamowych, która drukując plakaty pomaga nam kontaktować się z widzami możemy zapraszać wszystkich na bezpłatne seanse – dodaje Joanna Niewiadomska.
       Letni wieczór, plener, relaks z filmem na dużym ekranie – czego chcieć więcej?
       Początek seansu – godzina 21, wstęp jest bezpłatny.
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama