UWAGA!

Pisać każdy może?

 
Pisać każdy może?

Interesuje Cię dziennikarstwo? A może literatura? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu tym razem połączyło te dwie dziedziny i zaprasza młodzież na bezpłatne warsztaty dziennikarsko-literackie.

Warsztaty rozpoczynają się 27 lipca i trwają przez trzy kolejne dni. Podczas spotkań uczestnicy nabędą wiedzę dotycząca dziennikarstwa prasowego i internetowego, a także fotografii prasowej oraz podstawowych informacji o dziele literackim.
       - Uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować reportaże, nagrania radiowe i fotoreportaże dotyczący historii jednego z miejsc ważnych dla Elbląga, a także sami przygotują utwory literackie o tematyce związanej z historią naszego miasta – mówi Marta Derlukiewicz z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
       Zajęcia będą doskonałą okazją do nauczenia się podstaw pracy dziennikarskiej, a także spróbowania swoich sił w roli pisarza oraz będą świetną okazją na poznanie nowych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach.
       Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 55 611 20 55. Warsztaty skierowane są do młodzieży powyżej 14 lat.
      
      
Projekt „Spacer w przeszłość – część druga” dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu "Patriotyzm Jutra 2015”

      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)