UWAGA!

Po kobiecemu…

 Po kobiecemu…
fot. nadesłana

Kobiety są różne dlatego różne są propozycje na spędzenie Dnia Kobiet w „Światowidzie”. Kino „Światowid” proponuje „Niebezpieczne związki” i „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz dodatkowe atrakcje, a Centrum Tańca Promyk – zajęcia z salsy, zumby, samoobronę i Biofeedback.

Dla miłośniczek dobrego teatru - w kinie Światowid „Niebezpieczne związki”, czyli retransmisja znakomitego spektaklu prosto z Teatru Narodowego w Londynie. Spektakl opowiada historię byłych kochanków, konkurujących w uwodzeniu i zemście za miłosne zniewagi. Podczas pełnych wyrafinowania i okrucieństwa miłosnych gier arystokratów, którzy drwią z miłości i reputacji innych, ich uczucia i miłość własna okażą się bardziej kruche, niż przypuszczali.
       Dla kinomanek najnowsza polska produkcja – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, pokaz z niespodzianką.
       Z kolei propozycję dla aktywnych ma Centrum Tańca Promyk – zumba, salsa i samoobrona – warsztaty z instruktorami. Mini studio fotograficzne, gdzie profesjonalny fotograf, zrobi dla chętnych pań pamiątkowe zdjęcie. Będzie można też odstresować się za pomocą metody Biofeedback czy dowiedzieć o nowoczesnym trening mózgu. Nie zabraknie również konkursów.
       Dzień kobiet w Centrum Tańca Promyk - start w sobotę, 5 marca. O godz. 17.30 – sesja zdjęciowa, od godz. 18 zajęcia – salsa, samoobrona, zumba. Koszt imprezy: 5 zł/os.
       „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – projekcje 8 marca o godz. 18 i 20.30. Cena biletu: 14 zł.
       „Niebezpieczne związki” spektakl z polskimi napisami – 8 marca o godz. 19 duża sala kina Światowid. Cena biletu: 30 zł (normalny)/ 25 zł (ulgowy)/ 20 zł (grupowy).
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)