UWAGA!

Po studiach w Elblągu! Debata młodych z radnymi

 Elbląg, Po studiach w Elblągu! Debata młodych z radnymi

W czwartek, 17 marca o godz. 17 w Ratuszu Staromiejskim studio Okiem Młodych organizuje debatę, której tematem będą czynniki wpływające na decyzję młodzieży o zamieszkaniu w Elblągu.

Studia. Czas nauki, szalonych imprez, poznawania przeróżnych osób i podejmowania ważnych decyzji. Jedną z takich decyzji jest postanowienie, co robić, kiedy studencki czas dobiegnie końca. Bardzo często wyprowadzamy się wtedy z rodzinnego domu i zaczynamy sobie wszystko układać w nowym miejscu, z czystą kartą i nie zawsze czystą kawalerką. Tylko gdzie ta kawalerka jest? Czy miejsce takie, jak Elbląg, jest dla niej odpowiednie? Czy jest odpowiednie dla nas, młodych? Co wpływa na naszą decyzję pracy i rozwijania się w Elblągu? Cena kawalerki, malownicza okolica, dystans, jaki musimy pokonać do najbliższej piekarni, pachnącej świeżym, razowym chlebem?
       Spotkajmy się i podebatujmy o tym! Może dowiesz się, gdzie najtaniej wynająć mieszkanie w dobrym stanie albo kupić samochód i uciec do Nowej Zelandii. Razem z nami spotkają się również radni. A nóż widelec z naszej rozmowy narodzi się więcej udogodnień dla młodych Elblążan, piekarni blisko kawalerek albo chociaż pachnących razowców.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Niezwykle ciekawi mnie którzy radni się pojawią. Jaka będzie frekwencja ze strony urzędników.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  zaciekawiony.(2016-03-16)
 • Elbląg to aktualnie piękne miasto. Można tu mieszkać i żyć lecz praca dobrze płatna wyłącznie w Trójmieście. Dojazd ok 1,5 godziny codzienne w 1 stronę. Dojeżdża nas wielu, zatem zapraszamy. Weekendy w Elblągu i okolicach są najpiękniejsze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  lukaszka1989(2016-03-16)
Reklama