UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Po stypendium do Warszawy

Elbląg, Po stypendium do Warszawy
(fot. nadesłane)

Adrianna Leszczyńska, tegoroczna maturzystka Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym, odebrała stypendium ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Wyróżnienie otrzymało 60 uczniów szkół artystycznych (baletowych, muzycznych i plastycznych) z całego kraju.

Zarówno nagrodzonym, jak i nauczycielom prowadzącym uczniów oraz dyrektorom osiągnięć gratulowała wiceminister kultury Monika Smoleń, doceniając ich trud, ciężką pracę oraz stwarzanie warunków do doskonalenia i pielęgnowania talentu. Uroczystość wręczenia nagród uświetnił koncert uczniów – stypendystów z Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Warszawie i Bielsku Białej oraz Zespołu Szkół Muzycznych w Łodzi.
       Adrianna Leszczyńska w tym roku reprezentowała szkołę na Makroregionalnym Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby w Łomży w kategorii malarstwo, zdobywając najwyższy wynik spośród wszystkich uczestników w Polsce i tym samym wynosząc szkołę wraz z koleżankami na pierwsze miejsce w makroregionie. Uzyskane wyniki pozwoliły jej zakwalifikować się do dalszego etapu, który odbył się w Dłużewie, gdzie zajęła siódme miejsce, zdobywając indeks na studia. We wrześniu zajęła drugie miejsce w kategorii malarstwo w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, „Inspirowane wsią”. To oczywiście tylko niektóre z osiągnięć Ady, w przypadku tej maturzystki można być spokojnym o jej rozwój artystyczny.
Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama