UWAGA!

Podróże małe i duże

 
Podróże małe i duże
fot. nadesłana

Odkrywanie kultury Polski, Czech, Niemiec i Chin bez wyjeżdżania z rodzinnego miasta? To propozycja dla najmłodszych w ramach cyklu „Skrzat w podróży przez świat” realizowanego przez CSE „Światowid”. Skrzaty, które pragną wyruszyć w edukacyjne podróże mają jeszcze szanse.

„Skrzat w podróży przez świat” to cykl spotkań, dzięki którym dzieci mają okazję odkrywać fascynujące krainy, poznawać obce kultury i zdobywać nową wiedzę. Wszystko to w formie łączącej edukację z zabawą. Nie zabraknie zróżnicowanych aktywności, które pozwolą na zaznajomienie się ze specyfiką danego kraju, jego historią czy symbolami narodowymi. Młodzi podróżnicy będą mieli okazję poznać podstawowe zwroty w danym języku czy też nauczyć się kroków tańców ludowych.
       Każde spotkanie rozpoczynają zajęcia edukacyjne, a następnie, w zależności od omawianego kraju, dzieci uczestniczą w lekcjach tanecznych, wokalnych, filmowych, plastycznych, teatralnych, sportowych lub językowych (2-3 wybrane formy edukacji podczas spotkania).
       Jakie wojaże czekają na Skrzaty w najbliższym czasie? Tym razem zaczną od poznania naszego kraju. Lądowanie w Polsce już 28 września o godz. 11 (planowane zakończenie o 14.30). W kolejnych miesiącach ruszymy nieco dalej - zwiedzimy Czechy - 26 października, Chiny - 16 listopada i Niemcy - 14 grudnia.
      
       Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat. Odpłatność za cały cykl (4 spotkania) wynosi 120 zł. Wszystkie zajęcia prowadzone są w CSE „Światowid”, Plac K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
       Informacje oraz zapisy prowadzi Aleksandra Bednarczuk, kierownik działu projektów kulturalnych pod nr tel. 55 611 20 59 lub mailowo: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl
      
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)