UWAGA!

Poezja w Wulkanie

Elbląg, Tomasz Walczak
Tomasz Walczak

Zapraszamy na wieczór autorski Tomasza Walczaka i Ireneusza Pietronia we wtorek (23 sierpnia) o godz. 19 do Restauracji Wulkan.

Kolejne spotkanie poetyckie w ramach Coolturalnej Starówki, spotkanie organizowane wspólnie przez Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Alternatywny Klub Literacki, Stowarzyszenie Eurofamilia oraz Restaurację Wulkan.
       Promocja książki poetyckiej Tomasza Walczaka pt. "Drzazgi w myśli", podczas którego autor będzie czytał wiersze wydane oraz najnowsze. Tego wieczoru wystapi także znany elbląskli bard i poeta - Ireneusz Pietroń, w towarzystwie nieodłącznej gitary.
       Poza bohaterami wieczoru swe teksty literackie zaprezentują także inni członkowie Alternatywnego Klubu Literackiego, na zasadzie publicznego czytania, tego jeszcze u nas nie było.
      
Departament Kultury UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • I to mi się podoba, to dziwne, ale Elbląg od wyboru nowego prezydenta staje sie coraz mniej prowincjonalny. a ciekawych imprez jest kilkakrotnie wiecej, niż rok, czy dwa lata temu. Czy to tylko zasługa wlaścicieli lokali na Starówce, czy także inspiracji i wsparcia finansowego Urzędu.
 • Poezja nie jest komercyjna :) więc niech przyjdą ci co lubią naprawde :) JA bede
 • Dobra ENERGIA napędza ludzi :) dlatego dobrze jeśli "władza" pomaga a najlepiej jesli nie przeszkadza :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  politykier(2011-08-22)
 • Departament Kultury UM jeżeli zabiera się do fachowej roboty - Np. Promocji Poezji - to powinien wykazać minimum kompetencji. Po organizowanym Spotkaniu widać, że nie posiada kwalifikacji do rozumienia i poromowania sztuki słowa. Podobne wyczyny mogą tylko wykoślawić gust słuchaczy.
 • Kto jest autorem tej durnawej nazwy : Alternatywny Klub Literacki ?.
 • "durnawej" a gdzie to słowo znalazleś i cóż to za odmiana slowa DURNEJ bo chyba nie w Słowniku Języka Polskiego
 • co tam imprezy tym ludzi sie nie nakrami ale omami :) jak w starozytnosci walkami gladiatorów pewien cesarz; ) a wiaodmo, ze nic dobrego z tego nie wynikło. pracy brak, uczelni brak, perspektyw na godne zycie brak w elblagu wiec gdzie tutaj WIELKIE HALO nowych władz? wczesniej tez sie duzo działo
 • elblag ZAWSZE bedzie prowincjonalny. z gówna bata nie ukrecisz :) kumaja?
 • A byłeś tam, malkontencie? nie byłeś. .. to nie gderaj; w Elblągu są wspaniali ludzie, tylko ziarno posiane na naszej ciężkiej glebie może nie wzejść, dzięki takim jak Ty, Wyżejniepodpisany
Reklama