UWAGA!

----

Pokaż swoje zbiory w Zakrzewie

Spółdzielczy Dom Kultury SM Zakrzewo zaprasza mieszkańców Elbląga do udziału w wystawie „Kolekcja od A do Z”. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada, a wystawę zbiorów zaplanowano na grudzień.

- Akcja przeznaczona jest dla ludzi z pasją. Zbierać można wszystko, co daje człowiekowi radość i zadowolenie. Wierzymy, że skorzystacie Państwo z naszej oferty - mówi Danuta Andrzejewska z SDK Zakrzewo.
     Celem wystawy jest prezentacja różnych kierunków kolekcjonerstwa, integracja środowiska kolekcjonerskiego i stworzenie miejsca wymiany informacji z osobami o podobnych zainteresowaniach.
     Jeżeli jesteś kolekcjonerem i chcesz pokazać swoje niezwykłe eksponaty szerszej widowni, skontaktuj się ze Spółdzielczym Domem Kultury SM „Zakrzewo”, ul. Robotnicza 246, pokój nr 6, tel. 055 235 69 03 w. 36.
OK

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama