UWAGA!

Popłynęła muzyka

 
Elbląg, Popłynęła muzyka
fot. mm

I nie jest to tylko przenośnia. Wczoraj (26 czerwca) na dziedzińcu Galerii El odbyła się impreza w ramach Dni Elbląga pn. Hip Hop Gallery Jam #4. Mogliśmy zobaczyć Bitwę o Elbląg w kategorii Freestyle, koncerty elbląskich zespołów oraz słynnego Małpy, a także strugi deszczu. I akurat w tym przypadku nie chodzi o słynnego Dj’a. Zobacz więcej zdjęć. 

Pogoda zdecydowanie nie dopisała i kilkakrotnie próbowała pokrzyżować plany organizatorów. Udało im się jednak wyjść z opresji i wygrać z wodą, która co i rusz zalewała sprzęt.
       Na początku pokazać mogli się młodsi, którzy próbują swoich sił w bitwie o Elbląg. Poziom był zróżnicowany a publika, która pomagała przy wyborach zwycięzców poszczególnych bitw, nie zawsze była jednogłośna. Jury (w składzie Muflon i Kwas) zdecydowali, że zwycięzcą zostanie Edzio. I chyba słusznie bo pokazał naprawdę wysoki poziom.

 


       Po Bitwie o Elbląg przyszła pora na koncerty. Wystąpili:Pejker / Kamyk / Kulson / Hawaj, Bobek / WNO / Zaręba, Amiks / Piti / Gunns, Vider / Mikrus / Kraska, Lux W.Z.M. / Szydeu / Śledziu 
       Po koncertach znacznie młodszych, przyszedł czas na weteranów sceny. Zagrał bowiem Kwas i Dj Zel, którzy nie zawiedli energią oraz poziomem utworów z nowej płyty, a także gwiazda wieczoru - pochodzący z Torunia, Małpa. Współpracował on m.in. z Pezetem, Donatanem, Małolatem czy Dioxem. Takie „CV” dało gwarancje dobrej zabawy i publiczność, mimo deszczu i kilku przepychanek, które miał miejsce w trakcie imprezy, świetnie się bawiła.
      
      

mm
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Fajnie chłopaki, że wciąż się zajmujecie organizacja takich imprez. Fajnie, że młodzi mają w Was autorytety. Oby więcej takich ludzi, tez w innych kierunkach muzycznych :-)
  • Dokładnie. Podziękowania dla Lux W. Z. M, za zorganizowanie tego wydarzenia i danie możliwości zagrania młodym :) Za to że sam zagrał super koncert i za to że ściągnął tu MAŁPĘ !!!
Reklama