UWAGA!

Pożegnanie wakacji z zespołem Vołosi i EOK

 
Elbląg, Pożegnanie wakacji z zespołem Vołosi i EOK
(fot. nadesłane)

Połowa miesiąca za nami, a co za tym idzie… nieuchronny koniec wakacji. Jednak, by móc cieszyć się nimi jak najdłużej, Elbląska Orkiestra Kameralna proponuje udział w niepowtarzalnym koncercie z zespołem Vołosi. 6 września w CS Galerii EL dojdzie do spotkania świetnych muzyków klasycznych z doskonałymi samoukami oraz improwizatorami. Efekt wprost magiczny i żywiołowy!

Jak wspomina Krzysztof Lasoń, tworzenie grupy Vołosi było w zasadzie spontanicznym spotkaniem ludzi, którzy wyciągnęli instrumenty i zaczęli po prostu wspólnie muzykować. Ta właśnie spontaniczność, żywiołowość, porywająca radość grania stanowi, poza umiejętnościami muzycznymi, główny atut i wizytówkę zespołu. Koncerty VOŁOSÓW to w zasadzie za każdym razem improwizacje, w czasie których muzycy bawią się ciągle od nowa swoją muzyką.
       Słuchacza, który usłyszy Vołosów po raz pierwszy czeka zaskoczenie. Rozpoznając klimat i motywy muzyczne charakterystyczne dla folkloru gór, nie będzie mógł uwierzyć, że można je tak zagrać i rozwinąć, jak robią to Vołosi. To eksplozja muzycznej energii mocno wymykająca się sztywnym kanonom i klasyfikacjom.
       Na niezwykłe spotkanie zespołu Vołosi z Elbląską Orkiestrą Kameralną pod batutą Maestro Marka Mosia szczególnie zapraszamy młodych melomanów, dla których przygotowano bilety w atrakcyjnej cenie.
      
       6 września 2014 r., godz. 19:00, Centrum Sztuki Galeria EL. Bilety: 35 zł (normalny), 25 zł (młodzież) do nabycia w Biurze koncertowym EOK, Stary Rynek 25, Ratusz Staromiejski. Biuro czynne: pn.-pt. w godz. 8:00-16:00.Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu
      
       Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
       Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
       Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o.

      

       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej

      
Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama