UWAGA!

Prace Szwedowskiej na Wyspie

 Elbląg, Prace Szwedowskiej na Wyspie
fot. nadesłana

Barbara Szwedowska, od wielu lat związana jest z młodzieżową pracownią plastyczną MDK prowadzoną przez Panią Katarzynę Smeję-Skulimowską. W tym roku zaowocowało to zdobyciem indeksu na ASP w Gdańsku na wydział grafiki.

Przez okres pobierania nauki z rysunku, malarstwa oraz projektowania graficznego, systematycznie przygotowywała się do egzaminów na grafikę w Akademii Sztuk Pięknych. Rezultatem tych starań jest otrzymanie w tym roku indeksu na ASP w Gdańsku na wydział grafiki.
       Zdany egzamin poprzedziła teczką prac sporządzoną w naszej pracowni, za którą otrzymała maksymalną liczbę tj. 10 punktów. W Galerii na Wyspie w MDK-u przy ul. Warszawskiej 51 można obejrzeć część prac będących zawartością teczki.
       Wszystkich zainteresowanych, a szczególnie tych, którzy zamierzają dostać się na studia do APS, zapraszamy na wystawę do Galerii na Wyspie od poniedziałku do piątku w godz. 9-19.
       To jedyna okazja by zobaczyć co takiego kryje teczka prac, będąca pierwszym etapem egzaminu, a dokładnie przepustką do egzaminu praktycznego.
       Barbara Szwedowska jest laureatką wielu konkursów plastycznych m.in. otrzymała Grand Prix w ogólnopolskim konkursie pt. Pejzaż pod powiekami.
       Życzymy Basi radości w studiowaniu wybranego kierunku, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wystawę.
      
Młodzieżowy Dom Kultury
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama