UWAGA!

Przeczytają bajki o Mikołaju

 
Elbląg, plakat nadesłany
plakat nadesłany

W sobotę, 5 grudnia w CSE „Światowid” odbędzie się spotkanie z cyklu "Bajkowy weekend dla najmłodszych", a tematem będą bajki o Mikołaju. Wstęp wolny.

Czytanie bajek od najmłodszych lat sprzyja harmonijnemu rozwojowi szkraba, a przede wszystkim zapobiega uzależnieniu od telewizora i komputera, które zdają się władać czasem maluchów w XXI wieku. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” już od wielu lat organizuje spotkania z bajką czytaną pod hasłem „Bajkowy weekend dla najmłodszych”. W najbliższą sobotę, 5 grudnia czytane będą bajki o Mikołaju.
       - Większość rodziców czyta bajki swoim dzieciom, modulując głos i wspólnie ciesząc się naśladowaniem różnych postaci. Podczas sobotniego spotkania będzie można sprawdzić, jak robi to specjalista bo bajki przeczyta Irena Adamiak, aktorka Teatru im. Aleksandra Sewruka – mówi organizatorka „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” Aleksandra Bednarczuk.
       Tradycyjnie już, prócz poznania wybranych baśni, najmłodsi będą mogli wziąć również udział w zabawach, quizach oraz konkursach.
       "Bajkowy weekend dla najmłodszych" – spotkanie z bajką czytaną w sobotę, 5 grudnia o godz. 11 na Scenie na Piętrze. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza dzieci z rodzicami. Wstęp wolny.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama