UWAGA!

Przedszkolaki z nagrodami

Igor Cytloch, Dominika Sielicka, Jagna Boleska i Anna Grecka - przedszkolaki z Przedszkola nr 26 przy ul., Bema 59, będą miały swój książkowy debiut. Ich rysunki zostaną umieszczone w „Książeczce przedszkolaka”.

W konkursie plastycznym Akademii Misia Haribo, zatytułowanym „Książeczka przedszkolaka” uczestniczyło ponad 1200 przedszkoli z całej Polski. Prace przedszkolaków z 10 placówek, które zajęły pierwsze miejsce, zostaną umieszczone w książeczce wydanej przez Akademię. Wśród tych dziesięciu placówek jest elbląskie Przedszkole nr 26 (przy ul. Bema 59).
     Nagrodzone prace wykonały: Igor Cytloch, Dominika Sielicka (fot. niżej), Jagna Boleska i Anna Grecka (fot. wyżej); nauczycielkami dzieci są Aldona Andrearczyk i Ewa Piotrzkowska.
     Akademia Misia Haribo już po raz trzeci zaprosiła przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym. Tym razem zadaniem dzieci było stworzenie ilustracji do czterech wierszyków napisanych specjalnie dla Akademii. Pierwsze miejsce zajęły ex aequo przedszkola z: Elbląga, Chorzelowa, Oświęcimia, Nowego Sącza, Szklarskiej Poręby, Gostynia, Czechowic Dziedzic, Częstochowy, Legnicy i Słubic. Wybrane ilustracje dzieci z tych placówek zostaną wydane w „Książeczce przedszkolaka”, która trafi do wszystkich uczestników konkursu. Laureaci otrzymają nagrody w postaci zestawów plastycznych i puzzli.
     

 


     Akademia Misia Haribo to program społeczny, którego celem jest wspieranie edukacji najmłodszych. Program skierowany jest do przedszkoli, rodziców dbających o prawidłowy rozwój swoich pociech oraz oczywiście do dzieci. Patronem honorowym Akademii Misia Haribo jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.
     Haribo to istniejący od 1920 r. producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie, a sprzedaje je w ponad 100 krajach. W Polsce Haribo obecne jest od 1992 r.

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo dla tych pań - sa to wspaniałe nauczycielki, życzę każdej mamie, ktora ma dziecko w wieku przedszkolnym aby trafiło do takich nauczycielek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zadowolona mama(2008-06-21)
Reklama