UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przedwiośnie Talentów 2010

W piątek 19 lutego upływa termin zgłaszania kandydatów do programu „Przedwiośnie Talentów 2010”.

Przedsięwzięcie to zostało zainicjowane w 2007 r. przez prezydenta Henryka Słoninę, jego celem było wprowadzenie skutecznej pomocy początkującym artystom. Program, oprócz wsparcia finansowego, zapewniał wyróżnionym uczestnictwo w specjalistycznych warsztatach pod kierunkiem wybitnych twórców i pedagogów oraz pomoc w tworzeniu repertuaru (teksty, muzyka, aranżacje, wydawnictwa itp.) na potrzeby występów w konkursach.
       W 2009 r. program „Przedwiośnie Talentów” zmienił swoją formę, stając się swoistym rodzajem referencji, które otwierają drogę artystom do otrzymania Elbląskich Nagród Kulturalnych. Wśród ubiegłorocznych laureatów programu znaleźli się: Maja Panicz, Karolina Nowotczyńska, Mikołaj Wojciechowski, Julia Baranowska, Iga Radomska, Kacper Szalecki, Agata Orzechowska, Żaneta Podobińska i zespół wokalny „Szalone Małolaty” w składzie: Aleksandra Gawdzis, Aleksandra Kaźmierczak, Bartosz Kwidziński, Joanna Perlińska, Katarzyna Kozieł, Katarzyna Penkalska, Marta Gałuszewska, Martyna Maludzińska.
       Warunkiem zgłoszenia do tegorocznej edycji programu „Przedwiośnie Talentów” jest przedłożenie do Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Czerwonego Krzyża 2) udokumentowanych osiągnięć kandydata (I, II, III miejsca) na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach, przeglądach, festiwalach, spotkaniach, turniejach z różnych dziedzin kultury i sztuki. Mogą to być m.in. dyplomy za zajęcie premiowanych miejsc, pisemne rekomendacje, a także inne materiały poświadczające sukcesy artysty.
       Spotkanie z laureatami „Przedwiośnia Talentów 2010” nastąpi podczas uroczystej Gali zaplanowanej na 10 marca.
       Więcej informacji na temat „Przedwiośnia Talentów” na stronie Urzędu Miejskiego w Elblągu http://www.umelblag.pl/umelblag/informacje,elblaski_mecenat,147.html w dziale Kultura.
      
      
Joanna Urbaniak, UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama