UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przestrzeń do realizacji artystycznych projektów

 
Przestrzeń do realizacji artystycznych projektów
fot. nadesłana

Jak zmienić najmłodszych w tropicieli sztuki? Jak sprawić, że ich ręce będą zdolne do wszystkiego? Dzieje się to na zajęciach plastycznych prowadzonych w „Światowidzie”. Trwają zapisy.

W czwartek, 19 września, ruszają pierwsze po wakacyjnej przerwie, zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Tego dnia w „ Światowidzie” spotka się już pełna grupa. Dzieci na zajęcia można zapisywać cały czas.
       „Tropiciele Sztuki” to grupa, której działania skierowane jest do najmłodszych: 4-6-letnich dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz zerówek (dzieci z roczników 2007- 2009).
       Natomiast „Ręce Zdolne do Wszystkiego” to grupa, która powstała z myślą o nieco starszych dzieciach w wieku od 7 do 10 lat (uczniowie szkół podstawowych z roczników 2003- 2006).- Oficjalnie celem zajęć jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju osobowości dziecka, rozwijanie zdolności twórczych, zmysłu estetycznego, wrażliwości i spostrzegawczości – opowiada Helena Wojciechowska, instruktor plastyki w CSE „Światowid”. - Nieoficjalnie… stworzenie przestrzeni do dobrej zabawy, poznania nowych przyjaciół, relaksu oraz realizacji artystycznych projektów- nawet tych nieco szalonych, które ciężko jest wcielić w życie w domowym zaciszu.
       Warsztaty prowadzi instruktor plastyki Helena Wojciechowska.
       Zapisy na zajęcia: telefonicznie pod nr: 55 611 20 85; osobiście: od 8 do 16 w pokoju nr 45 (II piętro) lub za pomocą e-maila: helena.wojciechowska@swiatowid.elblag.pl
       Pierwsze zajęcia19 września. Kolejne:
       Tropiciele Sztuki: czwartki, w godz.: 16- 17.
       Ręce Zdolne do Wszystkiego: czwartki, w godz.: 17.10- 18.40
       Opłata za zajęcia wynosi 30 zł/ miesiąc
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...