UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przewodnik po kulturze

Elbląg, Przewodnik po kulturze
(fot. UM w Elblągu)

Co? Gdzie? Kiedy? Wywiady, informacje, zaproszenia. Zachęcamy do lektury drugiego numeru Elbląskiego Informatora Kulturalnego.

EiK jest bezpłatną publikacją przygotowaną przez Departament Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu. To vademecum wiedzy o wydarzeniach, o twórcach, o tym co w kulturze się dzieje i o tym, co dziać się będzie. W maju i w czerwcu.
       W drugim numerze informatora znalazły się m.in. wywiady z Krzysztofem Grabowskim, aktorem Teatru im. Aleksandra Sewruka, laureatem Nagrody Artystycznej Prezydenta Elbląga („Nie schlebiam gustom widzów”) i Wikingiem Wojciechem Ławrynowiczem („Łączy nas zamiłowanie do historii”). Zaprezentowane zostały sylwetki laureatów nagród i stypendystów prezydenta Elbląga, jest tekst na 50. urodziny Galerii EL oraz artykuł poświęcony Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej, która zagra z Polą Negri .
       Jest też zapowiedź debaty kulturalnej pn. „DNA miasta”, która odbędzie się 19 maja w Elblągu. Będzie to wyjątkowa okazja dla twórców i odbiorców kultury do wspólnego spotkania i rozmowy o przyszłej polityce kulturalnej.
       W Elbląskim Informatorze Kulturalnym znalazły się również zapowiedzi takich wydarzeń, jak Letnie Ogrody Polityki oraz Elbląskie Dni Muzyki Dawnej, a także kalendarium innych imprez, które w najbliższym czasie będą odbywały się w naszym mieście.
       Publikację można otrzymać w Departamencie Kultury przy ul. Czerwonego Krzyża, a także w elbląskich instytucjach i organizacjach, pubach i klubach. EiK jest także dostępny w Internecie.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama