UWAGA!

„Przez lądy i morza” z Jackiem Pałkiewiczem

 Elbląg, „Przez lądy i morza” z Jackiem Pałkiewiczem

W czwartek, 28 listopada o godz. 11 zapraszamy seniorów do Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej na ostatnią wideokonferencję w ramach cyklu „Spotkania z pasjami”. Bohaterem spotkania będzie Jacek Pałkiewicz - podróżnik i odkrywca. Wstęp wolny.

Jacek Pałkiewicz – nieustraszony podróżnik, odkrywca i obywatel świata. Autor wielu książek i artykułów do polskich i europejskich gazet. Postać nietuzinkowa, która swoją energią i pasją zaraża innych.
       Projekt „Spotkania z pasjami” zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach 12 spotkań on-line w formie wideokonferencji (poprzez streaming online) z osobami ze świata telewizji, które prowadzą aktywne życie i realizują swoje pasje, angażując się w życie społeczności lokalnych.
       Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna seniorów – sprawienie, by seniorzy wyszli z domów i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym. Projekt zakłada również stworzenie przyjaznej przestrzeni, która umożliwi nawiązywanie nowych kontaktów.
       Kolejnym ważnym elementem jest rozbudzanie chęci do dzielenia się swoją wiedzą, pasją z innymi. Twórcy projektu chcą pokazać, jak wiele osób starszych wciąż pozostaje czynna zawodowo lub jak kreatywnie wykorzystuje swój czas wolny na dokształcanie się, rozwijanie pasji, pomoc innym.
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama