UWAGA!

Przygoda z fotografią

Jak utrwalać rzeczywistość, kadrować, kreować, uwieczniać? Te pytania zadaje sobie każdy, nie tylko początkujący fotografik. CSE „Światowid” ma kilka propozycji dla osób zainteresowanych sztuką obrazu. We wrześniu, oprócz tradycyjnych spotkań ElFoto otwarte zostaną kursy fotografii dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Można jeszcze się zapisać, bo zostały pojedyncze wolne miejsca.

Osoby, które mają doświadczenie fotograficzne zapraszamy na tradycyjne spotkania klubu ElFoto, które będą się odbywać w poniedziałki co dwa tygodnie. Zajęcia ElFoto dają okazję pokazania swoich zdjęć, wymiany doświadczeń z innymi praktykami, dyskusji na temat sprzętu czy rozwiązań formalnych oraz podzielenia się opiniami. Na spotkania klubu ElFoto prowadzone przez Piotra Kajmera – wstęp wolny. Pierwsze spotkanie – 9 września o godz. 18 w sali nr 38 w CSE „Światowid”.
       Osoby, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z fotografią lub ugruntować wiedzę nabiorą doświadczenia na kursach. Program kursu dla początkujących jest bogaty i ułożony tak, by w przystępny sposób objaśniać nawet trudne zagadnienia. Na zajęciach nie zabraknie zagadnień teoretycznych i praktycznych. Na 3 –miesięcznym kursie będzie można poznać rodzaje aparatów, techniki fotografowania, obsługę aparatu, sposoby kadrowania, budowanie kompozycji zdjęcia. Wskazówki dla siebie znajdą wszyscy, którzy chcą się nauczyć jak zrobić dobre zdjęcie nocą, jak wykonać sugestywny portret czy jakimi prawidłami rządzi się konstruowanie portfolio.
       Uczestnicy w trakcie kursu fotografii dla średnio- zaawansowanych nabędą wiedzę merytoryczną i praktyczną oraz umiejętności potrzebne do realizowania różnorodnych projektów fotograficznych i graficznych. Będą mieć okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę techniczną, ale również dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu fotografii w innych dziedzinach artystycznych.
       Kurs grafiki komputerowej przeznaczony jest dla wszystkich, którzy nie mają doświadczenia i pragną od podstaw zgłębić jej tajniki. Grafika komputerowa jest wszechobecnym środkiem masowego przekazu oraz stanowi doskonałe dopełnienie fotografii cyfrowej. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z programami Adobe Photoshop i Corel Draw.
       Uczestnicy na koniec otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Zajęcia poprowadzi Artur Kalinowski, który ukończył: m.in. Akademicki Kurs Typografii w Warszawie (2011) oraz Akademię Fotografii w Warszawie (Dyplom Akademii w roku 2011).
       Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 września o 18.30 w CSE „Światowid”, w sali nr 38.
       Dostępne kursy:
       Grafiki od podstaw – 3 miesiące – 12 godz. miesięcznie - 36 godz. cały kurs
       Fotografia od podstaw– 3 miesiące – 18 godz. miesięcznie - 54 godz. cały kurs
       Fotografia średnio – zaawansowany – 3 miesiące – 10 godz. w miesiącu - 30 godz. cały kurs
       Zajęcia będą się odbywać w systemie weekendowym. Cena każdego kursu wynosi 567 zł. Istnieje możliwość rozłożenia opłat na miesięczne raty (po 189 zł)
       Zapisy pod numerem telefonu: 55 611 20 50 lub mailowo na adres: fotograficzny.eg@wp.pl
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama