UWAGA!

Przynieś zdjęcia do Światowida

 Elbląg, graf. Światowid
graf. Światowid

Kino Światowid już od 60 lat bawi, uczy i wychowuje kolejne pokolenia elblążan. Z okazji niezwykłych, okrągłych urodzin zaprasza wszystkich mieszkańców, ale również sympatyków z okolicznych miejscowości do wzięcia udziału w zbiórce zdjęć „Moje wspomnienia z Kina Światowid”. Na fotografie opatrzone krótkim wspomnieniem czekamy do 31 lipca.

Z sentymentem wspominasz DKF, festiwal czy premierę ulubionego filmu? Do 31 lipca przynieść zdjęcie do biura kina lub wyślij na adres izabela.wierzynska@swiatowid.elblag.pl. Dołącz opis zdjęcia (kto na nim jest, kiedy powstała fotografia, przy jakiej okazji itp.) i formularz (dostępny na stronie internetowej: https://www.kino.swiatowid.elblag.pl/pl/).

 

Z zebranych zdjęć powstanie wystawa, która prezentowana będzie od 1 września do 31 grudnia w gablotach przy sali studyjnej.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Moja najlepsza myśl o światowidzie : już tam nie pracuję. Nikomu nie polecam. To nie dom kultury. Fatalna atmoafera, brak zainteresowania tym co robią pracownicy. Z moich obserwacji to Dyrektor Czyżyk I jego zastępczyni Czarnocka-Kaptur ciągle na wyjazdach związanych z projektami, które nic nie wnoszą dla mieszkańców. Gadają o projektach, a to takie projekty, żeby jeździć za unijne pieniądze. Zobaczcie że tamm nic nowego nie dzieje się od lat. Do pracy tam nie polecam.
Reklama