UWAGA!

Ptasie plotki, ploteczki oraz inne opowieści

 Elbląg, Leszek Marcinkowski,
Leszek Marcinkowski, fot. nadesłana

Biblioteka Elbląska i PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają w piątek 2 sierpnia o godz.16.30 dzieci wraz z opiekunami do Sali Audiowizualnej na „Ptasie plotki, ploteczki oraz inne opowieści”. Wstęp wolny.

Co czeka uczestników piątkowego spotkania? „Ptasie Radio” oraz inne „ptasie” wiersze Juliana Tuwima w konfrontacji z opowieściami, śpiewem ptaków oraz pięknymi fotografiami naszych „pierzastych lotników” – prezentowane przez miłośnika ptaków, „ptasiarza”, przewodnika turystycznego – Leszka Marcinkowskiego.
       Oferujemy świetną zabawę dla młodszych i starszych wielbicieli poezji Juliana Tuwima. Rok 2013 poświęcony jest Julianowi Tuwimowi. W tym roku bowiem przypada 60. rocznica śmierci poety oraz 100. rocznica jego literackiego debiutu. Wiersze Juliana Tuwima napisane językiem dowcipnym, często z ukrytym morałem lub przesłaniem, są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i rodziców.
       Więcej informacji: Dział Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej, ul. św. Ducha 3-7, tel.: (55) 611 31 69, e-mail: m.adamska@bibliotekaelblaska.pl
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama