UWAGA!

Queen Symfonicznie w Elblągu

2015-12-08
11:30
 

 W sobotę (12 grudnia) o godz. 19 projekt Queen Symfonicznie po raz pierwszy wystąpi w Elblągu. Koncert odbędzie się w Teatrze im. Aleksandra Sewruka.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad trzech lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 50 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 40 tysięcy widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.

 


       Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty, śpiewającego aktora, wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego.
      
       Queen Symfonicznie rozpoczął największą trasę koncertową w swojej dotychczasowej historii – w sezonie 2015/2016 muzycy wystąpią w repertuarem Queen w wersjach symfonicznych na 30 koncertach. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in „Bicycle Race”, „Another One Bites The Dust” oraz wyjątkową kompozycję „Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. Na nadchodzącą trasę przygotowywane są kolejne niespodzianki. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.
      
      

W Elblągu koncert odbędzie się 12 grudnia o godz. 19 w Teatrze im. A. Sewruka. Bilety w przedsprzedaży w cenie 99/89 zł dostępne w sieciach: Empik, Media Markt, Saturn, a także za pośrednictwem serwisu internetowego www.ticketpro.pl. Zamówienia grupowe pod numerem telefonu 501665110.
      
       Chcesz pójść na ten koncert? Weź udział w naszym konkursie

      
--------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej