UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Różnorodność postrzegania

 
Elbląg, Różnorodność postrzegania

Od dziś (13 sierpnia) w Galerii Nobilis w CSE „Światowid” można oglądać wystawę prezentującą 60 zdjęć uczestników kursu fotografii, który odbył się w „Światowidzie”.

Fotografia jako potężne medium wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania. Te słowa wybitnego amerykańskiego fotografa Ansela Adamsa przyświecają wystawie, którą od wtorku 13 sierpnia można oglądać w Galerii Nobilis w CSE „Światowid”. Zaprezentowano na niej 60 zdjęć uczestników Kursu fotografii w „Światowidzie”.
       Wystawa jest uwieńczeniem trzymiesięcznej pracy uczestników drugiej edycji kursu fotografii od podstaw. Tematy prac stanowią autorskie podejście do fotografii uczestników kursu, jak również osobiste postrzeganie zastanej rzeczywistości w kadrze fotograficznym.
       – Zaprezentowane fotografie są wynikiem pracy w przenośnym studio fotograficznym, a także z plenerów fotograficznych na terenie Elbląga i okolic – mówi Artur Kalinowski, instruktor fotografii. – Wybrane fotografie są zróżnicowane pod względem tematycznym, artystycznym, a także technicznym.
       Ci, którzy fotografii chcieliby się dopiero nauczyć, mogą to zrobić na trzeciej już edycji Kursu fotografii od podstaw. Dodatkowo, w tym roku prowadzone będą zajęcia z technik graficznych.
       – Program obejmuje naukę grafiki komputerowej od podstaw, także fotografii od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego, począwszy od fotografowania techniką cyfrową, wykorzystując obróbkę zdjęć w programach graficznych poprzez świadome posługiwanie się aparatem cyfrowym i analogowym – opowiada Artur Kalinowski.
       Zajęcia praktyczne prowadzone są z wykorzystaniem przenośnego atelier i pracowni komputerowej. Uczestnicy uzyskają wiedzę merytoryczną i praktyczną oraz umiejętności potrzebne do realizowania różnorodnych projektów fotograficznych i graficznych.
       Szczegóły na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Kursy i sekcje.
       Wystawa będzie czynna od wtorku, 13 sierpnia w Galerii Nobilis w CSE „Światowid”. Zdjęcia będzie można oglądać do 31 sierpnia. Wstęp wolny.
      
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama