UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rozpocznij przygodę z teatrem

 
Spektakl Wróżka z kranu,
Spektakl Wróżka z kranu, fot. Aradiusz Podhorodecki

Dzieci i młodzież rozwijają swoje talenty, swój potencjał, pracują nad rozwojem kreatywności, a równocześnie rośnie ich wiara w siebie i rodzą się przyjaźnie. Tak jest na zajęciach teatralnych prowadzonych w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” przez instruktorkę Edytę Machul. Rusza nowy nabór do grup teatralnych.

Pod koniec września rozpoczną się zajęcia teatralne w „Światowidzie”. W poniedziałek, 23 września o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie dla uczniów klas podstawowych 4 – 6, we wtorek, 24 września dla najmłodszych z klas 1 - 3, również na godzinę 16. Zajęcia dla gimnazjalistów i licealistów odbędą się w czwartek o godzinie 17. Oczywiście na Scenie Na Piętrze.
       - Zapraszam wszystkich tych, którzy teatr odkrywali z nami w roku ubiegłym, jak i nowych, którzy właśnie teraz uświadomili sobie chęć zasmakowania magii, jaką ma w sobie scena i gra w spektaklu - mówi instruktor Edyta Machul.
       Jak w każdym roku, także i w tym, każda z grup będzie pracować nad stworzeniem przedstawienia.
       - Będziemy rozwijać nasze talenty aktorskie i pracować nad warsztatem, ale naszym celem i zadaniem będzie stworzenie wspólnego przedstawienia - dodaje instruktorka. - Liczę na to, że na Scenie Na Piętrze spotkam naszych stałych bywalców z grup StukaTO i Za ścianą, ale grupy są otwarte na nowych aktorów i teatromaniaków.
       Spotkania odbywać się będą w terminach:
       uczniowie szkoły podstawowej, klasa 4 - 6, poniedziałek (23 września) godz. 16
       uczniowie szkoły podstawowej, klasa 1 - 3, wtorek (24 września) godz. 16
       gimnazjaliści i licealiści, czwartek (26 września), godz. 17
       - Przyjdź jeśli chcesz uruchomić swoje ciało, emocje i wyobraźnię. Wymagania to jedynie wygodny, luźny strój - zaprasza instruktorka.
      
       Warsztaty odbywają się na Scenie Na Piętrze (II piętro) w CSE „Światowid". Szczegółowych informacji udziela instruktor Edyta Machul, tel. 55 611 20 89 lub 55 611 20 65, e-mail: edyta.machul@swiatowid.elblag.pl
       Więcej informacji na stronie: www.swiatowid.elblag.pl
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...