UWAGA!

Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego już niebawem

Elbląg, Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego już niebawem

Za kilka dni (26 września) poznamy laureatów XI edycji Konkursu Literackiego Fundacji Elbląg. Uroczystość odbędzie się w Bibliotece Elbląskiej. Wszystkich sympatyków literatury oraz innych zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Jak co roku, tak i w tym Fundacja Elbląg zorganizowała Konkurs Literacki, którego celem jest promocja i wspieranie twórczości literackiej elbląskich autorów, w tym ujawnianie i pobudzanie potencjału twórczego twórców młodych, debiutujących. Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach „Elbląska Książka Roku” oraz „Elbląski Rękopis Roku”. Nagrodą w pierwszej kategorii jest nagroda finansowa w wysokości nie mniejszej niż 2 tys. zł z przeznaczeniem na rozwój twórczości literackiej, natomiast w kategorii drugiej – książkowe wydanie rękopisu.
       Podczas rozstrzygnięcia przybyłym gościom czas umilą występy uczennic Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Gdyni. Będzie można także otrzymać tomik wierszy „Rumieńce z drzew” Wiktora Mazurkiewicza, laureata Konkursu Literackiego w kategorii Elbląski Rękopis Roku 2010.
       Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego nastąpi w najbliższy czwartek, 26 września o godz. 17 w sali audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej przy ul. Św. Ducha 3 – 7. Będzie to spotkanie otwarte, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama