UWAGA!

Ruszyła Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej

 
Ruszyła Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej
fot. nadesłana

18 osób z niepełnosprawnościami i 7 wolontariuszy bierze udział w tegorocznej edycji integracyjnych warsztatów. - Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej zmierza..."W stronę natury" – mówi Ania Dukszta, prowadząca warsztaty literackie i rękodzielnicze.

Happeningiem artystycznym w holu Centrum Spotkań Europejskich Światowid rozpoczęła się dzisiaj (14 lipca) tegoroczna Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej.
       - Część zajęć realizowana będzie w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid", ale planujemy również warsztaty artystyczne na terenie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej i w Oleśnie – mówi Teresa Miłoszewska, koordynatorka LSEA.
       Zamierzeniem organizatorów jest stworzenie atmosfery sprzyjającej zatrzymaniu w natłoku codziennych spraw i twórczemu powrotowi do źródeł.
       - Stąd też w tym roku nasze spotkania będą obfitować w warsztaty oparte na naturalnych materiałach, recyklingu. Nieśpieszne tworzenie z tego, co można znaleźć wokół siebie – dodaje Ania Dukszta.
      
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Gminy Miasto Elbląg.
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)